کلینیک تخصصی واریس بیمارستان مدائن- تهران

دکتر مهرداد اقدسی
(فلوشیپ فوق تخصصی قلب و عروق)

روزهای حضور : یکشنبه ها با تعیین وقت قبلی

تهران- خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر، خ صبای جنوبی ( برادران مظفر)

تلفن:۹-۶۶۴۶۵۳۵۵

بیمارستان مدائن در سال ۱۳۴۹ با هدف ارائه خدمات بهداشتی درمانی به بیماران تاسیس شد. در حال حاضر تخصصهای مختلف در بیمارستان به بیماران خدمات ارائه می دهند که به صورت خلاصه شامل تخصصهای ذیل می باشند.
جراحی عمومی – جراحی زنان – جراحی قلب باز – داخلی قلب و عروق- فوق تخصص قلب اطفال- جراحی گوش و حلق وبینی و آندوسکوپی سینوس و قاعده جمجمه -جراحی کلیه و مجاری ادراری – جراحی توراکس – جراحی مغز و اعصاب-داخلی مغزو اعصاب-فوق تخصص داخلی غدد- متخصص عفونی – متخصص داخلی ، گوارش – فوق تخصص داخلی ریه-
فوق تخصص کلیه- اطفال و نوزادان

کلینیکهای تخصصی و فوق تخصصی در بیمارستان برای مراجعین امکان دسترسی به تخصص های مختلف و رسیدن به نتیجه تشخیص و درمان بهتر را فراهم نموده است. از جمله این کلینیکهای تخصصی، کلینیک تخصصی واریس است.

خدمات ارائه شده در کلینیک واریس مدائن عبارتند از:

  1. انجام معاینات بالینی و سونوگرافی داپلر از عروق پا توسط دکتر مهرداد اقدسی: به منظور تشخیص بیماری واریس، DVT و دیگر مشکلات وریدی تا  راهنمایی لازم به بیماران برای پیشگیری از پیشرفت بیماری و یا عوارض بیماری ارائه شود و بر طبق تشخیص صورت گرفته روش درمانی مناسب در صورت لزوم ارائه شود.
  2. جوراب واریس: در این مرکز  نوع  و فشار جوراب مناسب برای  بیمار با توجه به شرایط بالینی، سن و شرایط بیمار تجویز می شود. سپس اندازه گیری جوراب و آموزش پا کردن جوراب توسط کارشناس مربوطه به بیماران صورت می گیرد.
  3. پیگیری بیماران تحت درمان و انجام اقدامات لازم پس از اسکلروتراپی و رادیوفرکانسی: بیماران در این مرکز، در ادا مه پروسه درمان خود خدماتی همچون چکاپ پس از درمان و دیگر مداخلات لازم را دریافت می کنند.

بیمارستان مدائن