کلینیک واریس

کلینیک درمان واریس  مفتخر به ارائه روش های تشخیصی – درمانی برای انواع اختلالات وریدی از جمله واریس پا، لخته شدن خون در پا  که بصورت حاد (DVT) و مزمن ( PTS) بروز میکند ، واریس لگنی در خانم ها، رگهای  عنکبوتی  و بسیاری از بیماریهای دیگر است.

تا کنون بیش از هزاران بیمار از خدمات این مرکز به صورت سرپایی بهره جسته اند. این کلینیک توسط دکتر مهرداد اقدسی فلوشیپ فوق تخصصی قلب و عروق در سال  ۱۳۸۲   تاسیس شد و در این مدت به صورت مستمر خدمات درمانی و زیبایی مرتبط با بیماریهای وریدی مطابق با دانش روز دنیا  و روشهای نوین بکارگرفته شده در این حوزه را به مراجعین ارایه نموده است. از جمله انها  لیزر واریس پا رادیوفرکوونسی  میکروفلبکتومی سرپایی و استفاده از  روشهای  پیچیده  درمانی مرتبط  مانند رفع لخته مزمن  و لخته  حاد که در بیماران بستری   با هماهنگی  بیمارستانهای مادر انجام گرفته است از دیگر خدمات کلینیک  هستند.

شایان ذکر است دکتر مهرداد اقدسی با بیش از۲۲ سال سابقه در زمینه مراقبت و درمان بیماران قلبی و عروقی و نزدیک به ۱۵ سال تجربه  و تمرکز روی درمان مشکلات و بیماریهای وریدی به عنوان مدیر این مرکز پویا، سعی در فراهم آوردن امکانات و خدمات منطبق بر استاندارد های روز دنیا برای مراجعین این کلینیک داشته اند.

وجه تمایز کلینیک درمان واریس

یکی از وجوه تمایز  کلینیک درمان واریس ارایه متمرکز  خدمات تشخیصی و درمانی در این مرکز توسط  تیم پزشکی   و کادر درمانی مجرب  به منظور  صرفه جویی در وقت و هزینه بیماران است ، از سوی دیگر این مهم منجر به ارزیابی کاملتر ، سهولت در روند تشخیص  و تصمیم گیری در خصوص روش درمانی منتخب برای بیماران شده که در نهایت رضایتمندی بیماران را بدنبال داشته است. 

کادر درمانی کلینیک
آقای دکتر مهــــرداد اقدسی (فوق تخصص قلب و عروق)، آقای دکتر شـــــروین نجــــفی زاده (فوق تخصص عروق)، کادر درمانی کلینیک خانم آزادبخت، خانم موسوی، خانم تهوری
کادر درمانی کلینیک فرمانیه
تیم درمانی کلینیک پاییز ۹۵به ترتیب از سمت چپ: دکتر مهـــــرداد اقدسی(فوق تخصص قلب و عروق)، آقای دکترعلیــــــرضا نجفی، خانم عسگریان، خانم فروزبخش، خانم موسوی، خانم آزادبخت

☑️ بسیاری ازمتخصصین درمان واریس از ایران و سایر کشورها از جمله  آذربایجان ،ارمنستان ، بحرین  و کویت در  کلاسها  ودوره های آموزشی این مرکز شرکت  داشته اند .

 

همراهان گرامی می توانید هر سوالی درباره بیماری قلبی و عروقی ، فشارخون، واریس، لخته خون ، مویرگهای ریز بنفش وقرمز ، رگهای عنکبوتی و درد پا دارید را از طریق ربات تلگرامی بپرسید و پاسخ خود را از دکتر دریافت نمایید
برای پرسش از دکتر در تلگرام کلیک کنید