کلینیک واریس

کلینیک درمان واریس مفتخر به ارائه روش های تشخیصی – درمانی برای انواع اختلالات وریدی از جمله واریس پا، لخته شدن خون در پا  که بصورت حاد (DVT) و مزمن ( PTS) بروز میکند ، واریس لگنی در خانم ها، رگهای  عنکبوتی  و بسیاری از بیماریهای دیگر است.

تا کنون بیش از هزاران بیمار از خدمات این مرکز به صورت سرپایی بهره جسته اند. این کلینیک توسط دکتر مهرداد اقدسی فلوشیپ فوق تخصصی قلب و عروق، در سال  1382  تاسیس شد و در این مدت به صورت مستمر خدمات درمانی و زیبایی مرتبط با بیماری های وریدی مطابق با دانش روز دنیا  و روش های نوین بکار گرفته شده در این حوزه را به مراجعین ارائه نموده است.

شایان به ذکر است که دکتر مهرداد اقدسی با بیش از 26 سال سابقه در زمینه مراقبت و درمان بیماران قلبی و عروقی و نزدیک به 19 سال تجربه و تمرکز روی درمان مشکلات و بیماری های وریدی، به عنوان مدیر این مرکز پویا، سعی در فراهم آوردن امکانات و خدمات منطبق بر استانداردهای روز دنیا برای مراجعین این کلینیک داشته اند.

وجه تمایز کلینیک درمان واریس

یکی از وجوه تمایز کلینیک درمان واریس ارائه متمرکز خدمات تشخیصی و درمانی در این مرکز توسط تیم پزشکی و کادر درمانی مجرب به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه بیماران است. از سوی دیگر این مهم منجر به ارزیابی کامل تر، سهولت در روند تشخیص و تصمیم گیری در خصوص روش درمانی منتخب برای بیماران شده که در نهایت رضایتمندی بیماران را بدنبال داشته است.

کادر درمانی کلینیک

کادر درمانی کلینیک فرمانیه

کادر درمانی کلینیک

⚠ توجه

 بسیاری از متخصصین درمان واریس از ایران و سایر کشورها از جمله  آذربایجان، ارمنستان، بحرین  و کویت در  کلاس ها  و دوره های آموزشی این مرکز شرکت  داشته اند.