کلینیک واریس

کلینیک درمان واریس مفتخر به ارائه روش‌های تشخیصی – درمانی برای انواع اختلالات وریدی از جمله واریس پا، لخته شدن خون در پا که به‌صورت حاد (DVT) و مزمن (PTS) بروز می‌کند، واریس لگنی در خانم‌ها، رگ‌های عنکبوتی و بسیاری از بیماری‌های دیگر است.

تا کنون بیش از هزاران بیمار از خدمات این مرکز به صورت سرپایی بهره جسته‌اند. این کلینیک توسط دکتر مهرداد اقدسی فلوشیپ فوق تخصصی قلب و عروق، در سال 1382 تاسیس شد و در این مدت به صورت مستمر خدمات درمانی و زیبایی مرتبط با بیماری‌های وریدی مطابق با دانش روز دنیا و روش‌های نوین به‌کار گرفته شده در این حوزه را به مراجعین ارائه نموده است.

شایان ذکر است که پروفسور مهرداد اقدسی با بیش از 26 سال سابقه در زمینه مراقبت و درمان بیماران قلبی و عروقی و نزدیک به 19 سال تجربه و تمرکز روی درمان مشکلات و بیماری‌های وریدی، به عنوان مدیر این مرکز پویا، سعی در فراهم آوردن امکانات و خدمات منطبق بر استانداردهای روز دنیا برای مراجعین این کلینیک داشته‌اند.

وجه تمایز کلینیک درمان واریس

یکی از وجوه تمایز کلینیک درمان واریس ارائه متمرکز خدمات تشخیصی و درمانی در این مرکز توسط تیم پزشکی و کادر درمانی مجرب به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه بیماران است. از سوی دیگر این مهم منجر به ارزیابی کامل‌تر، سهولت در روند تشخیص و تصمیم گیری در خصوص روش درمانی منتخب برای بیماران شده که در نهایت رضایتمندی بیماران را به‌دنبال داشته است.

کادر درمان و پرسنل کلینیک درمان واریس دکتر افدسی

دستیاران دکتر مهرداد اقدسی در کلینیک درمان واریس

کادر درمانی کلینیک دکتر اقدسی

کادر درمانی کلینیک واریس فرمانیه

کادر درمانی کلینیک

⚠ توجه

 بسیاری از متخصصین درمان واریس از ایران و سایر کشورها از جمله آذربایجان، ارمنستان، بحرین و کویت در کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی این مرکز با نظارت پروفسور مهرداد اقدسی شرکت داشته‌اند.