درمان واریس با لیزر | هزینه لیزر واریس پا چقدر است؟

درمان واریس با لیزر از جمله روش های جدید درمان واریس پا محسوب می شود. با لیزر واریس و هزینه عمل واریس پا با لیزر بیشتر آشنا شوید.


واریس  به علت ازدست رفتن عملکرد طبیعی دریچه های موجود در  دیواره وریدها و تجمع خون در پاها بروز می کند. با پدیدار شدن رگهای طنابی،  زیبایی پاها از بین می رود و به مرور عوارضی همچون درد واریس و خستگی در پاها روال عادی زندگی را مختل می سازد.

فرد مبتلا به بیماری واریس دیگر قادر به ایستادن طولانی مدت  و ادامه فعالیت نیست و دائم از احساس درد ساق پا، سوزش در پاها و در موارد پیشرفته تورم بخصوص ورم مچ پا شکایت دارد.

در گذشته نه چندان دور، راه پیش روی بیماران مبتلا به واریس و ورم پا استفاده  دائمی از جوراب های واریس و یا جراحی بود. جراحی واریس جزو روشهای درمان سخت با دوره نقاهت طولانی بود و نتایج این روش سنتی عموما با رضایت و اقبال عمومی مواجه نبود.

اما امروزه توصیه پزشکان به مبتلایان واریس مدارا با درد و ناراحتی پا نیست. بعلاوه  افزایش میزان آگاهی عمومی باعث شده که مبتلایان به واریس نگران بروز عوارض واریس باشند و راهی مناسب برای درمان بیماری واریس را جستجو نمایند.

انواع روش های لیزر واریس پا

 • درمان با روش اندوواسکولار لیزر EVLA
 •  درمان با روش اندوواسکولار رادیوفرکانسی
 •  تلفیقی از روش های اندوواسکولار ( لیزر واریس پا یا رادیوفرکانسی) همراه با فلبکتومی

مدت زمان مورد نیاز برای بهبودی در هر یک از این روشها تا حدودی متفاوت است همگی این روشهای درمانی به صورت سرپایی در کلینیک انجام می شوند و بین 20دقیقه تا یک ساعت زمان می برند .


درمان واریس با لیزر

استفاده از تکنولوژی مدرن در پزشکی روشهای جدید درمان با کارایی بالا را به جامعه معرفی نموده است.  لیزر واریس و یا  روش رادیو فرکانسی در دهه اخیر دریچه ای جدید برای رهایی از درد پا و بهبود ناراحتی های ناشی از نارسایی وریدی را برای مبتلایان به واریس طنابي گشوده است.

اینکه کدام روش گزینه مناسب برای درمان واریس طنابی است تا حدود زیادی بستگی به مهارت پزشک در روش انتخابي دارد.

آنچه مسلم است تنها تفاوت مشخص بین این دو روش، استفاده از انرژی حرارتی از دو منبع مختلف برای حذف رگ است. منبع انرژی در لیزر اشعه بسیار متمرکز از جنس نور و  در RF امواج رادیویی است که هر دو بی ضرر و مورد تایید  هستند.


فیلم لیزر واریس پا

 


مراحل انجام لیزر واریس پا

فرایند لیزر واریس پا شامل بر مرحله ایجاد بی حسی موضعی ، جاگذاری فیبر و مرحله اعمال انرژی تابشی برای خشکاندن رگ است.

☑مرحله جاگذاری فیبر

پس از ضدعفونی کردن با رعایت شرایط استریلیزاسیون و تحت بی حسی موضعی فیبر نازک و قابل انعطاف لیزر يا راديوفركونسي در درون رگ  واریسي  جاگذاری می شود اینکار با هدایت پروب سونو گرافی صورت می گیرد. معمولا تزریق ماده بی حسی با احساس سوزش و درد مختصر در پا همراه است. پس از اتمام این مرحله بیمار دردی نباید داشته باشد.

☑مرحله اعمال انرژی تابشی

پس از اطمینان از جاگذاری، مرحله بعد که در واقع مرحله ازبین بردن رگ است شروع می شود که در این مرحله میزان مشخصی از حرارت در بازه زمانی کوتاه چند ثانیه ای به دیواره رگ در نقاط مختلف تابانده می شود. کل لیزر درمانی واریس نزدیک به 30 دقیقه طول می کشد.


مزایای درمان واریس پا با لیزر

پزشکان متخصص واریس پا بسته به شرایط و شدت بیماری واریس روش درمانی مناسب را به بیماران خود توصیه می کنند. در این بین شاید برای بیماران این سوال پیش بیاید که معیار انتخاب بهترین روش در درمان رگ های واریس پا چیست و علت توصیه روش مشخص برای آنها کدام است. در مورد لیزر واریس معمولا مزایای متعددی برای این روش اشاره می شود که در اینجا به اختصار آنها را مطرح می کنید.

1- لیزردرمانی بدون نیاز به بیهوشی ، بدون نياز به بستری شدن در بیمارستان و به صورت سرپایی در کلینیک انجام مي گيرد

2- روش بدون درد، خونریزی و…

3- بدون ایجاد برش و جای بخیه در پاها

4- بدون نیاز به استراحت و ترک کار با دوره نقاهت و بهبودی بسیار کوتاه

5- امکان حضور در محل کار از فردای روز عمل لیزر واریس

6- لیزرواریس با هزینه کم و پوشش هزینه درمان توسط بیمه های درمانی تكميلي است.

7- پدیدار شدن نتایج درخشان و رضایت بخش درمان برای متخصصین و بیماران (کم شدن درد و حس سنگینی در پاها) در فاصله زمانی کوتاه پس از انجام لیزر واریس

8- مراقبت پس از عمل ساده و بی دردسر برای افراد پر مشغله

9- عدم نیاز به جلسات متعدد ویزیت و مراجعه به پزشک

10- میزان بالای موفقیت روش لیزر درمانی و احتمال نادر بروز عوارض جانبی

درمان واریس با لیزر


لیزر واریس برای چه کسانی توصیه می شود؟

لیزر واریس روشی مناسب برای درمان واریس در بیماران با مشکلات و عوارض واریس می باشد همچنین در افرادی که خوشبختانه هنوز عوارض بیماری واریس نمود نداشته و علایم واریس باعث مراجعه بیمار به پزشک است از لیزردرمانی واریس استفاده می شود. روش لیزر واریس در غالب بیماران واریسی قابل استفاده است.

لیزر واریس در برخی افراد توصیه نمی شود

 1. مثلا  در مورد خانمهای باردار و شیرده توصیه نمی شود.
 2. انجام این روش در بیماران با مشکل کبدی و یا دیگر مشکلات مزمن بایستی طبق  صلاحدید پزشک صورت گیرد.
 3. در صورتی که بیمار مبتلا به نارسایی وریدی به هیچ عنوان قادر به پوشیدن جوراب در دوره نقاهت  نمی باشد بهتر است از روشی غیر از لیزر واریس برای درمان واریس استفاده شود.
 4. همچنین اگر بر اساس بررسی های صورت گرفته پزشک متوجه عدم قابلیت عروق حمایتی برای تامین جریان خون به صورت غیر مستقیم شود بهتر است از این روش درمانی استفاده نشود.

هزینه درمان لیزر واریس پا

خوشبختانه بیمه های درمانی روش لیزر درون رگی واریس را به عنوان روش درمانی برگزیده تایید نموده و هزینه های آن را تقبل میکنند.

برای اطلاع از بیمه های طرف قرارداد کلینیک و اطلاع از قیمت لیزر واریس  و جهت مشاوره برای استفاده از بیمه درمانی و برآورد هزینه با شماره تلگرام یا  واتس آپ 09101039073 تماس بگیرید.

مشاوره و ویزیت آنلاین (رایگان) توسط دکتر اقدسی


لیزر واریس صورت

معمولا رگ های واریسی صورت با باقی نواحی بدن تفاوت عمده ای دارد. رگ های واریسی صورت در نواحی زیر چشم و اطراف بینی بیشتر به چشم می خورد. یکی از نشانه های اصلی  واریس صورت رگ های عنکبوتی و آبی رنگ اطراف چشم است. بسیاری از بانوان به کلینیک درمان واریس ایران وین مراجعه می کنند تا لیزر واریس صورت انجام دهند. در این روش توسط نور تابنده شده در لیزر رگ های عنکبوتی کم کم طی جلسات متعدد از بین می روند.

بسیاری از من می پرسند که آیا درمان قطعی واریس پا امکان پذیر است؟ در پاسخ می گویم برای درمان واریس پا اول از روی علائم واریس باید نوع واریس تشخیص داده شود. بعد برای هر نوع رگ واریسی یک درمان پیشنهاد می شود. اگر میخواهید بدانید درمان قطعی هر نوع واریسی چیست بر روی لینک زیر کلیک کنید:

درمان قطعی واریس پا

لیزرواریس


عوارض لیزر واریس پا

به طور کل تعداد موارد نارضایتی و بروز عوارض جانبی بسیار نادر است. در ضمن در صورت بروز  این عوارض در زمان کوتاهی معمولا رفع می شوند و جای نگرانی ندارد.

# کبودی و درد

کبودی، قرمزی و درد در محل انجام تزریق  که با گذشت زمان و ظرف چند هفته برطرف می شود.

# عفونت یا لخته خون

احتمال بروز عفونت و یا لخته خون در عروق عمقی كه بسيار نادر است. به منظور کاهش احتمال عفونت آنتی بیوتیک مناسب طبق تجویز پزشک معمولا استفاده می شود.

استفاده از جوراب واریس در دوره نقاهت به منظور کاهش خطر بروز لخته در عروق عمقی پا  و كاهش درد و كبودي  و بهتر شدن نتيجه درمان توصیه می شود.

# بی حسی

بیحسی و ازدست رفتن حس در ناحیه پیرامون رگ : این عارضه به نسبت بیشتر توسط بیماران عنوان می شود البته در اکثر افراد  دائمی نبوده و با گذر زمان رفع می شود.

# سوختگی پوست

در صورت تابش بیش از اندازه اشعه احتمال بروز سوختگی می باشد البته این مورد بسیار نادر و دور از انتظار در کلینیک واریس است.


مراقبت  بعد از لیزر واریس پا

یکی از مزایای روش لیزردرمانی واریس راحتی مراقبت در دوره نقاهت است. پس از انجام لیزرواریس لازم است روزانه ساعتی را به پیاده روی اختصاص دهید. پیاده روی جذب رگ توسط بدن و بهبودی کامل را تسریع میکند.

برای داشتن سفر هوایی به خصوص سفر طولانی بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و در حین سفر بایستی جوراب واریس بپوشید.

از رفتن به استخر تا زمان بسته شدن کامل زخمها خودداری کنید علت این محدودیت استفاده از کلر و ترکیبات شیمیایی دیگر برای ضدعفونی استخرهاست که می تواند مشکل ایجاد کند.

نگران ترشحات صورتی رنگ (خون و آب در روزهای پس از عمل نباشید این ترشحات کاملا طبیعی است ) در صورت لزوم پانسمان پایتان را عوض کنید.

برای مدت یک ماه با آب داغ استحمام نکنید بهتر است آب از درجه حرارت ملایم تری برخوردار باشد.

پس از بهبودی همواره به خاطر داشته باشید که عوامل خطر بروز واریس را به حداقل برسانید

برای اطلاع از آمادگی ها و مراقبت های روش لیزر درمانی واریس لطفا اینجا را کلیک کنید.

مراقبت بعد از لیزر واریس به طور معمول سریع و ساده است البته بین افراد مختلف با هم تفاوتهایی هم دارد . به بیماران توصیه می شود که بلافاصله پس از لیزر واریس راه بروند و فعالیتهای معمول خود را  در همان روز نخست پس از لیزر شروع نمایند. با این حال ممکن است احساس درد  و کبودی داشته باشند که برای 1 تا دو هفته دور از انتظار نیست.

برای از سر گرفتن ورزش مثل دویدن، دوچرخه سواری و شنا بین 7 تا 10 روز فرصت لازم است و بهتر است در این مدت بار سنگین بلند نکنید.  داشتن سفتی و احساس فشار در ناحیه تحت درمان با لیزر کاملا طبیعی است و به مرور زمان برطرف می شود.

در هفته اول پس از درمان نباید استحمام کنید و در ضمن در زمانهای مشخص شده توسط پزشک برای معاینه بایستی مراجعه داشته باشید پس از یک ماه سپری شدن از زمان لیزر، علایم پس از درمان به میزان قابل توجهی بهبود می یابد اما ممکن است همچنان سفتی، التهاب و رنگ پریدگی در مسیر رگ درمان شده وجود داشته باشد که کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد. این علایم هم به مرور زمان رفع می شوند.


ایجاد واریس بر اثر وراثت

بسیاری از مبتلایان به بیماری واریس زمینه ارثی بیماری را دارند . از سوی دیگر همراه شدن زمینه ارثی با هر یک از عوامل مستعد کننده در بروز واریس، مانند سیگار کشیدن، ایستادن و نشستن طولانی و یي حركتي اضافه وزن و چاقی، یبوست مزمن مصرف داروهاي هورموني و بسیاری عوامل دیگر باعث .برگشت واریس به پا ها می شود..برطرف کردن عوامل خطر بروز واریس باعث رسیدن به نتیجه درمان قطعی برای واریس در درازمدت می شود.

شاید سوال شما هم باشد!!

بیمار: من 8 سال قبل تحت عمل جراحی واریس قرار گرفتم اما الان مجدد  واریس پایم برگشته آیا می شود واریس پای من را با لیزر درمان کرد؟ و آیا درمان با لیزر امکان برگشت وجود دارد؟

پای شما باروش لیزر درمانی و یا رادیوفرکانسی قابل درمان است. اگر درمان صحيح انجام و كليه ريشه های واریس برداشته شود و بيمار بعد از درمان رعايت های لازم را بكند نبايد برگشت كند .


میزان موفقیت عمل لیزر واریس پا

روش لیزرواریس  از جمله روشهایی است که نتایج ر ضایت بخشی را برای بیماران و پزشکان به دنبال دارد. میزان موفقیت این روش بر طبق مطالعات گسترده صورت گفته در دنیا حدود 98 درصد عنوان شده که این رقم تشان دهنده کارایی و بی خطر بودن این روش است در واقع موفقیت این روشها با عامل بسته شدن کامل ورید سافن مورد ارزیابی قرار می گیرد.


چه افرادی از لیزر واریس نتیجه نمیگیرند؟

اینکه چه افرادی از لیزر واریس نتیجه رضایت بخش نمی گیرند به دو عامل تجربه پزشک معالج و نیز ویژگیهای فرد مورد درمان بستگی دارد. عواملی همچون قطر رگ کمتر از 5/3 میلیمتر، و یا وجود بافتهای اسکار در نتیجه سابقه درمان قبلی ترومبوز می تواند شانس موفقیت روش لیزر را کاهش دهد. پوشیدن مرتب جوراب واریس در دوره نقاهت یکی از فاکتورهایی است که روی میزان موفقیت تاثیر می گذارد.


لیزر واریس در تهران

لیزر واریس عمقی برای درمان ریشه ای واریس بکار می رود که می تواند علائم و عوارض واریس را در بیماران به نحو چشمگیری کاهش دهد و باعث از بین رفتن حس درد و خستگی و بهبود ظاهر پا شود. امروزه از روش لیزر سطحی برای رفع رگهای عنکبوتی بسیار ریز که با تزریق برطرف نمی شوند استفاده می شود.برای لیزر واریس در تهران می توانید به کلینیک درمان واریس دکتر مهرداد اقدسی مراجعه کنید.

آنچه مسلم است  لیزر واریس با توجه به مزایای ارزشمندی همچون عدم نياز به بستري و بيهوشي و انجام سرپايي آن، انقلابي در درمان واريس ايجاد كرده است و در 90 درصد موارد جایگزین جراحی واریس شده است.


سوالات متداول بیماران درمورد لیزر واریس

در ادامه به بخشی از سوالات بیماران اشاره می کنیم.

 هزینه لیزر واریس چقدر است؟

هزینه آن اگر واریس طنابی باشد با بیمه های تکمیلی قرارداد داشته و هزینه آن صرفا در حد فرانشیز  بیمه خواهد بود .  (رگهای عنکبوتی یا  spider  که صرفا  جنبه زیبایی دارد معمولا مورد پذیرش بیمه نیست ).

برای درمان واریس پا با لیزر چند جلسه باید مراجعه کنم؟

تعداد جلسات  درمانی معمولا یک جلسه و موارد زیبایی حدود سه جلسه خواهد بود .

آیا درمان واریس پا با لیزر،  رادیوفرکوونسی  یا اسکلروتراپی  داِِئمی است ؟

البته  خیر ! بلکه برای  ماندگاری این نتیجه  و برای داشتن پاهای سالم و زیبا رعایت شرایط و انجام تغییراتی در نحوه زندگی ضروری است . همانطور که برای داشتن یک قلب سالم ، حتی بعد از جراحی بای پس  یا آنژیوپلاستی لازم است تغییرات مهمی در  زندگی روزانه از لحاظ تغذیه، تحرک و … ایجاد گردد.

لیزر واریس پا چقدر موثر است؟

سوال خوبی است و جواب آنها به عنوان متخصص واریس این است که درمان واریس پا  با لیزر نتیجه بسیار رضایت بخشی دارد.

آیا واریس پا با لیزر واریس کاملا خوب می شود ؟

بله اگر تعداد جلسات درمان را کاملا ادامه دهید و مراقبت های پس از درمان را رعایت کنید حتما کاملا بهبود می یابید

 

 کلینیک فوق تخصصی درمان واریس دکتر مهرداد اقدسی

برای پرسش از دکتر بر روی لینک مشاوره پزشکی کلیک کنید.

4+

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا 48 ساعت آینده از طریق  ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMS برای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر مهدی شنبه ۱۳ مهر ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام،ظاهررگهام در ناحیه مچ پا نشان دهنده رگهای واریس است،نتیجه سونو پای چپ راهم می فرستم،آیا نیاز به لیزر دارم؟هزینه عمل لیزر چقدره؟بیمه تکمیلی من هم آسیا است،ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی شنبه ۱۳ مهر ۹۸( 1 هفته پیش)

   مشكلاتي در سونو  گزارش شده ولي گاهي اينها مهم نبوده و نياز به كاري ندارند ولي مواردي لازم به درمان است.
   بهتر است حضوري مراجعه کنید که بتوانم در این مورد با بررسی و معاینه راهنماییتان کنم 

    

 • تصویر کاربر فریده دوشنبه ۸ مهر ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  آیا در درمان واریس پا پیشنهاد آنژیوگرافی و استنت گذاری و بالن میشود؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی دوشنبه ۸ مهر ۹۸( 2 هفته پیش)

   برای مشاوره در خصوص روش درمان واریس لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده بفرستید عکس از زوایای مختلف پشت پاها- جلو – کنار پاها به نحوی که رگها مشخص باشند اگر نتوانستید در سامانه از دکتر بپرسید سایت عکسها را بارگزاری نمایید به شماره واتس اپ  یا تلگرام 09019746344 ارسال بفرمایید .

   در ضمن اگر سونوگرافی داپلر وریدی انجام شده گزارش سونو را بفرستید 

 • تصویر کاربر فریده یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام قیمت رو لطف میکنید هزینه درمان واریس پا و از بین رفتن لخته های خونی و گرفتگی رگ ناشی از واریس؟
  و اینکه برگشت پذیره؟

  الان زالو میندازن و زیاد ج نداده و مدام هم باید تکرار شه ، اینکار یکباره اس؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۸( 1 ماه پیش)

   سلام برای مشاوره در خصوص روشو هزینه درمان لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده بفرستید عکس از زوایای مختلف پشت پاها- جلو – کنار پاها به نحوی که رگها مشخص باشند اگر نتوانستید در سامانه از دکتر بپرسید سایت عکسها را بارگزاری نمایید به شماره واتس اپ  یا تلگرام 09019746344 ارسال بفرمایید .

 • تصویر کاربر عاطفه یکشنبه ۱۰ شهریور ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر وقت بخیر من 23 سالمه روی دماغم رگهای واریسی زده خواستم ببینم درمان میشه بالیزرچندجلسه طول میکشه هذینش چقدرمیشه ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی یکشنبه ۱۰ شهریور ۹۸( 1 ماه پیش)

   درمان با لیزر و هزینه براساس تعداد شات است/ لطفا با شماره 09019746344 هماهنگ کنید و تشریف بیاورید که ویزیت شوید و کارتون انجام شود

 • تصویر کاربر .P.Z چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من يه مادر بزرگ 66ساله دارم که پاهاشون دچار واریس. ايشون وزن زیادی دارن اما به خاطر زانو درد نميتونن ورزش کنند و بیماری تنفسی هم دارند. می خواستم بدونم درمان با لیزر براشون خطری دارد یا نه؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۸( 2 ماه پیش)

   بهتر است ، پیش از درمان لیزی واریس اقدام به کم کردن وزن شروع شود. لازم است بیمار پس از درمان روزانه 2 -3 بار و هر بار نیم ساعت راه برود این کار برای رسیدن به نتیجه دلخواه درمان ضرورت دارد.

   در حال حاضر با راه رفتن در آب، رژیم غذایی و ورزشهای نشستنی سعی کنید وزن مادر بزرگ کم شود

 • تصویر کاربر mahnaz جمعه ۱۸ مرداد ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر من ۲۸ سال سن دارم و مجرد هستم از شهر مشهد از سن ۲۰ سالگی رگهای پای من شروع ب برجستگی و نمایان شدن کرده رگهای ریز و پراکنده هس من خودم با مطالعاتی ک انجام دادم متوجه شدم واریس عنکبوتی هس چون ب صورت شاخعه ایست خیلی زشت کرده برای درمانش لطفا راهنماییم کنید و اگ متخصص خوب و باتجربه در این زمینه در مشهد سراغ دارین بگین و هزینهای درمانش از چ قیمت شروع میشه عکس براتون میفرستم لطفا ببینید من منتظر خبرتون هستم ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۱۸ مرداد ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام روش درمان این رگها لیزر سطحی است و دو جلسه به نظر می رسد نیاز باشد . هزینه برا اساس تعداد شات است و هر شات معادل 5000 تومان می باشد . جهت اطلاعات تکمیلی و تعیین وقت با شماره 09019746344 تماس بگیرید 

 • تصویر کاربر مهران جمعه ۱۱ مرداد ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشيد ميخاستم بدونم كه با ليزر واريس پا چند جلسه طول ميكشه كه ازبين بره كاملاً!؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۱۱ مرداد ۹۸( 2 ماه پیش)

   با دو تا سه جلسه لیزر از بین میرود فعلا حساس نباشید نیاز به اقدام ندارد 

 • تصویر کاربر mahnaz جمعه ۱۱ مرداد ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر من مشکل واریس پا دارم خیلی اذیتم میکنه به صورت پراکنده هس لطفا کمکم کنید عکس براتون میفرستم من مشهد هستم
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۱۱ مرداد ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام روش مناسب برای این نوع رگهای عنکبوتی لیزر سطحی است بدون درد و سوزن است و با عکسهای ارسالی 2 جلسه درمانی برای شما مناسب خواهد بود . لطفا جهت هماهنگی با شماره 09019746344 تماس بگیرید 

 • تصویر کاربر A.m جمعه ۴ مرداد ۹۸( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام وخسته نباشی برای لیزر واریس پا بیمه نیروهای مسلح هم قابل قبوله و ادرس کلینیک
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۴ مرداد ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام ، برای سوالات مربوط به استفاده از بیمه ها با شماره 09101039073 در روزهای کاری تماس بگیرید . همچنین می تواند عکس از پا ارسال نمایید و طبق عکس ارسالی ( در حالت ایستاده - پشت پا- جلوی پا و کنارهای پا) در نورکافی و فاصله مناسب عکسبرداری انجامشود ودر نهایت دکتر مشاوره اولیه در خصوص روش و هزینه ها را بدهند . ( ارسال عکس به شماره واتس اپ 09019746344) 

   آدرس کلینیک: کامرانیه شمالی- ابتدای لواسانی غربی- جنب بانک پارسیان - ساختمان یک - 02122819276-7

 • تصویر کاربر افسانه سه شنبه ۲۵ تیر ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من 52 ساله هستم پای راستم کم کم داره رگهاش معلوم میشه ویه مقدار هم کلفت شده چکار کنم که بیشتر نشه
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی سه شنبه ۲۵ تیر ۹۸( 3 ماه پیش)

   سلام

   بهترین توصیه برای شما کم کردن وزن. در صورت داشتن وزن بالا، تحرک کافی مثل پیاده روی روزانه است در کنار اینها پیشگیری از یبوست و استفاده از جوراب واریس کلاس یک زیر زانو در زمان فعالیت یکجا ایستادنی طولانی و یا دایم نشستنب می تواند مفید باشد 

درحال دریافت اطلاعات

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

پرسش از دکتر