درمان واریس با لیزر | هزینه لیزر واریس پا چقدر است؟

درمان واریس با لیزر از جمله روش های جدید درمان واریس پا محسوب می شود. با لیزر واریس و هزینه عمل واریس پا با لیزر بیشتر آشنا شوید.


واریس  به علت از دست رفتن عملکرد طبیعی دریچه های موجود در دیواره وریدها و تجمع خون در پاها بروز می کند. با پدیدار شدن رگ های طنابی، زیبایی پاها از بین می رود و به مرور عوارضی همچون درد واریس و خستگی در پاها روال عادی زندگی را مختل می سازد.

فرد مبتلا به بیماری واریس دیگر قادر به ایستادن طولانی مدت  و ادامه فعالیت نیست و دائم از احساس درد ساق پا، سوزش در پاها و در موارد پیشرفته تورم بخصوص ورم مچ پا شکایت دارد.

در گذشته نه چندان دور، راه پیش روی بیماران مبتلا به واریس و ورم پا استفاده دائمی از جوراب های واریس و یا جراحی بود. جراحی واریس جز روش های درمان سخت با دوره نقاهت طولانی بود و نتایج این روش سنتی عموما با رضایت و اقبال عمومی مواجه نبود.

اما امروزه توصیه پزشکان به مبتلایان واریس مدارا با درد و ناراحتی پا نیست. به علاوه  افزایش میزان آگاهی عمومی باعث شده که مبتلایان به واریس نگران بروز عوارض واریس باشند و راهی مناسب برای درمان بیماری واریس را جستجو نمایند.

انواع روش های لیزر واریس پا

 • درمان با روش اندوواسکولار لیزر EVLA
 •  درمان با روش اندوواسکولار رادیوفرکانسی
 •  تلفیقی از روش های اندوواسکولار ( لیزر واریس پا یا رادیوفرکانسی) همراه با فلبکتومی

مدت زمان مورد نیاز برای بهبودی در هر یک از این روش ها، تا حدودی متفاوت است همگی این روش های درمانی به صورت سرپایی در کلینیک انجام می شوند و بین 20 دقیقه تا یک ساعت زمان می برند .


درمان واریس با لیزر

استفاده از تکنولوژی مدرن در پزشکی روش های جدید درمان با کارایی بالا را به جامعه معرفی نموده است. لیزر واریس و یا روش رادیو فرکانسی در دهه اخیر دریچه ای جدید برای رهایی از درد پا و بهبود ناراحتی های ناشی از نارسایی وریدی را برای مبتلایان به واریس طنابی گشوده است.

اینکه کدام روش گزینه مناسب برای درمان واریس طنابی است تا حدود زیادی بستگی به مهارت پزشک در روش انتخابی دارد.

آنچه مسلم است تنها تفاوت مشخص بین این دو روش، استفاده از انرژی حرارتی از دو منبع مختلف برای حذف رگ است. منبع انرژی در لیزر اشعه بسیار متمرکز از جنس نور و  در RF امواج رادیویی است که هر دو بی ضرر و مورد تایید هستند.


فیلم درمان واریس با لیزر

 


مراحل انجام لیزر واریس پا

فرآیند انجام کار، شامل: مرحله ایجاد بی حسی موضعی، جاگذاری فیبر و مرحله اعمال انرژی تابشی برای خشکاندن رگ است.

☑مرحله جاگذاری فیبر

پس از ضدعفونی کردن با رعایت شرایط استریلیزاسیون و تحت بی حسی موضعی فیبر نازک و قابل انعطاف لیزر یا رادیوفرکونسی در درون رگ واریسی جاگذاری می شود این کار با هدایت پروب سونو گرافی صورت می گیرد. معمولا تزریق ماده بی حسی با احساس سوزش و درد مختصر در پا همراه است. پس از اتمام این مرحله بیمار دردی نباید داشته باشد.

☑مرحله اعمال انرژی تابشی

پس از اطمینان از جاگذاری، مرحله بعد که در واقع مرحله از بین بردن رگ است شروع می شود که در این مرحله میزان مشخصی از حرارت در بازه زمانی کوتاه چند ثانیه ای به دیواره رگ در نقاط مختلف تابانده می شود. کل لیزر درمانی واریس نزدیک به 30 دقیقه طول می کشد.


مزایای درمان واریس پا با لیزر

پزشکان متخصص واریس پا بسته به شرایط و شدت بیماری واریس روش درمانی مناسب را به بیماران خود توصیه می کنند. در این بین شاید برای بیماران این سوال پیش بیاید که معیار انتخاب بهترین روش در درمان رگ های واریس پا چیست و علت توصیه روش مشخص برای آنها کدام است؟ در مورد لیزر واریس معمولا مزایای متعددی برای این روش اشاره می شود که در اینجا به اختصار آن ها را مطرح می کنیم.

1- لیزردرمانی بدون نیاز به بیهوشی، بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان و به صورت سرپایی در کلینیک انجام می گیرد.

2- روش بدون درد، خونریزی و… است.

3- بدون ایجاد برش و جای بخیه در پاها

4- بدون نیاز به استراحت و ترک کار با دوره نقاهت و بهبودی بسیار کوتاه

5- امکان حضور در محل کار از فردای روز عمل لیزر واریس

6- لیزر واریس با هزینه کم و پوشش هزینه درمان توسط بیمه های درمانی تکمیلی است.

7- پدیدار شدن نتایج درخشان و رضایت بخش درمان برای متخصصین و بیماران (کم شدن درد و حس سنگینی در پاها) در فاصله زمانی کوتاه پس از انجام لیزر واریس

8- مراقبت پس از عمل ساده و بی دردسر برای افراد پر مشغله

9- عدم نیاز به جلسات متعدد ویزیت و مراجعه به پزشک

10- میزان بالای موفقیت روش لیزر درمانی و احتمال نادر بروز عوارض جانبی

درمان واریس با لیزر


لیزر واریس برای چه کسانی توصیه می شود؟

لیزر واریس روشی مناسب برای درمان واریس در بیماران با مشکلات و عوارض واریس می باشد همچنین در افرادی که خوشبختانه هنوز عوارض بیماری واریس نمود نداشته و علایم واریس باعث مراجعه بیمار به پزشک است از لیزر درمانی واریس استفاده می شود. روش لیزر واریس در غالب بیماران واریسی قابل استفاده است.

لیزر واریس در برخی افراد توصیه نمی شود که در زیر به بررسی آن ها پرداخته ایم:

 1. مثلا  در مورد خانم های باردار و شیرده توصیه نمی شود.
 2. انجام این روش در بیماران با مشکل کبدی و یا دیگر مشکلات مزمن بایستی طبق  صلاحدید پزشک صورت گیرد.
 3. در صورتی که بیمار مبتلا به نارسایی وریدی به هیچ عنوان قادر به پوشیدن جوراب در دوره نقاهت نمی باشد بهتر است از روشی غیر از لیزر واریس برای درمان واریس استفاده شود.
 4. همچنین اگر بر اساس بررسی های صورت گرفته پزشک متوجه عدم قابلیت عروق حمایتی برای تامین جریان خون به صورت غیر مستقیم شود بهتر است از این روش درمانی استفاده نشود.

هزینه درمان لیزر واریس پا

هزینه آن اگر واریس طنابی باشد با بیمه های تکمیلی قرارداد داشته و هزینه آن صرفا در حد فرانشیز  بیمه خواهد بود. (رگ های عنکبوتی یا spider که صرفا  جنبه زیبایی دارد معمولا مورد پذیرش بیمه نیست.)

خوشبختانه بیمه های درمانی روش لیزر درون رگی واریس را به عنوان روش درمانی برگزیده تایید نموده و هزینه های آن را تقبل میکنند.

برای اطلاع از بیمه های طرف قرارداد کلینیک و اطلاع از هزینه لیزر واریس پا و جهت مشاوره برای استفاده از بیمه درمانی و برآورد هزینه با شماره تلگرام یا  واتس آپ 09101039073 تماس بگیرید.

مشاوره و ویزیت آنلاین (رایگان) توسط دکتر اقدسی


لیزر واریس صورت

معمولا رگ های واریسی صورت با باقی نواحی بدن تفاوت عمده ای دارد. رگ های واریسی صورت در نواحی زیر چشم و اطراف بینی بیشتر به چشم می خورد. یکی از نشانه های اصلی  واریس صورت رگ های عنکبوتی و آبی رنگ اطراف چشم است. بسیاری از بانوان به کلینیک درمان واریس ایران وین مراجعه می کنند تا لیزر واریس صورت انجام دهند. در این روش توسط نور تابنده شده در لیزر رگ های عنکبوتی کم کم طی جلسات متعدد از بین می روند.

بسیاری از من می پرسند که آیا درمان قطعی واریس پا امکان پذیر است؟ در پاسخ می گویم برای درمان واریس پا اول از روی علائم واریس باید نوع واریس تشخیص داده شود. بعد برای هر نوع رگ واریسی یک درمان پیشنهاد می شود. اگر میخواهید بدانید درمان قطعی هر نوع واریسی چیست بر روی لینک زیر کلیک کنید:

درمان قطعی واریس پا

لیزرواریس


عوارض لیزر واریس پا

به طور کل تعداد موارد نارضایتی و بروز عوارض جانبی بسیار نادر است. در ضمن در صورت بروز  این عوارض در زمان کوتاهی معمولا رفع می شوند و جای نگرانی ندارد.

# کبودی و درد

کبودی، قرمزی و درد در محل انجام تزریق که با گذشت زمان و ظرف چند هفته برطرف می شود.

# عفونت یا لخته خون

احتمال بروز عفونت و یا لخته خون در عروق عمقی که بسیار نادر است. به منظور کاهش احتمال عفونت آنتی بیوتیک مناسب طبق تجویز پزشک معمولا استفاده می شود.

استفاده از جوراب واریس در دوره نقاهت به منظور کاهش خطر بروز لخته در عروق عمقی پا و کاهش درد و کبودی و بهتر شدن نتیجه درمان توصیه می شود.

# بی حسی

بی حسی و ازدست رفتن حس در ناحیه پیرامون رگ بیشتر توسط بیماران عنوان می شود البته در اکثر افراد دائمی نبوده و با گذر زمان رفع می شود.

# سوختگی پوست

در صورت تابش بیش از اندازه اشعه احتمال بروز سوختگی می باشد البته این مورد بسیار نادر و دور از انتظار در کلینیک واریس است.


مراقبت  بعد از لیزر واریس پا

یکی از مزایای روش لیزر درمانی واریس راحتی مراقبت در دوره نقاهت است. پس از انجام لیزر واریس لازم است روزانه ساعتی را به پیاده روی اختصاص دهید. پیاده روی جذب رگ توسط بدن و بهبودی کامل را تسریع میکند.

برای داشتن سفر هوایی به خصوص سفر طولانی بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و در حین سفر بایستی جوراب واریس بپوشید.

از رفتن به استخر تا زمان بسته شدن کامل زخم ها خودداری کنید علت این محدودیت استفاده از کلر و ترکیبات شیمیایی دیگر برای ضدعفونی استخرها است که می تواند مشکل ایجاد کند.

نگران ترشحات صورتی رنگ (خون و آب در روزهای پس از عمل نباشید این ترشحات کاملا طبیعی است.) در صورت لزوم پانسمان پای خود را عوض کنید.

برای مدت یک ماه با آب داغ استحمام نکنید بهتر است آب از درجه حرارت ملایم تری برخوردار باشد.

پس از بهبودی همواره به خاطر داشته باشید که عوامل خطر بروز واریس را به حداقل برسانید.

برای اطلاع از آمادگی ها و مراقبت های روش لیزر درمانی واریس لطفا اینجا را کلیک کنید.

مراقبت بعد از لیزر واریس به طور معمول سریع و ساده است البته بین افراد مختلف با هم تفاوتهایی هم دارد. به بیماران توصیه می شود که بلافاصله پس از لیزر واریس راه بروند و فعالیت های معمول خود را  در همان روز نخست پس از لیزر شروع نمایند. با این حال ممکن است احساس درد  و کبودی داشته باشند که برای 1 تا دو هفته دور از انتظار نیست.

برای از سر گرفتن ورزش مثل دویدن، دوچرخه سواری و شنا بین 7 تا 10 روز فرصت لازم است و بهتر است در این مدت بار سنگین بلند نکنید. داشتن سفتی و احساس فشار در ناحیه تحت درمان با لیزر کاملا طبیعی است و به مرور زمان برطرف می شود.

در هفته اول پس از درمان نباید استحمام کنید و در ضمن در زمان های مشخص شده توسط پزشک برای معاینه بایستی مراجعه داشته باشید پس از یک ماه سپری شدن از زمان لیزر، علایم پس از درمان به میزان قابل توجهی بهبود می یابد اما ممکن است همچنان سفتی، التهاب و رنگ پریدگی در مسیر رگ درمان شده وجود داشته باشد که کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد. این علایم هم به مرور زمان رفع می شوند.


ایجاد واریس بر اثر وراثت

بسیاری از مبتلایان به بیماری واریس زمینه ارثی بیماری را دارند. از سوی دیگر همراه شدن زمینه ارثی با هر یک از عوامل مستعد کننده در بروز واریس، مانند سیگار کشیدن، ایستادن و نشستن طولانی و بی حرکتی، اضافه وزن و چاقی، یبوست مزمن مصرف داروهای هورمونی و بسیاری عوامل دیگر باعث برگشت واریس به پا ها می شود. برطرف کردن عوامل خطر بروز واریس باعث رسیدن به نتیجه درمان قطعی برای واریس در دراز مدت می شود.

شاید سوال شما هم باشد!!

بیمار: من 8 سال قبل تحت عمل جراحی واریس قرار گرفتم اما الان مجدد  واریس پایم برگشته آیا می شود واریس پای من را با لیزر درمان کرد؟ و آیا درمان با لیزر امکان برگشت وجود دارد؟

پای شما باروش لیزر درمانی و یا رادیوفرکانسی قابل درمان است. اگر درمان صحیح انجام و کلیه ریشه های واریس برداشته شود و بیمار بعد از درمان رعایت های لازم را بکند نباید برگشت کند.


میزان موفقیت عمل لیزر واریس پا

روش لیزر واریس  از جمله روش هایی است که نتایج رضایت بخشی را برای بیماران و پزشکان به دنبال دارد. میزان موفقیت این روش بر طبق مطالعات گسترده صورت گفته در دنیا حدود 98 درصد عنوان شده که این رقم نشان دهنده کارایی و بی خطر بودن این روش است در واقع موفقیت این روش ها با عامل بسته شدن کامل ورید سافن مورد ارزیابی قرار می گیرد.


چه افرادی از لیزر واریس نتیجه نمی گیرند؟

اینکه چه افرادی از لیزر واریس نتیجه رضایت بخش نمی گیرند به دو عامل تجربه پزشک معالج و نیز ویژگی های فرد مورد درمان بستگی دارد. عواملی همچون قطر رگ کمتر از 5/3 میلیمتر، و یا وجود بافت های اسکار در نتیجه سابقه درمان قبلی ترومبوز می تواند شانس موفقیت روش لیزر را کاهش دهد. پوشیدن مرتب جوراب واریس در دوره نقاهت یکی از فاکتورهایی است که روی میزان موفقیت تاثیر می گذارد.


لیزر واریس پا در تهران

لیزر واریس عمقی برای درمان ریشه ای واریس بکار می رود که می تواند علائم و عوارض واریس را در بیماران به نحو چشمگیری کاهش دهد و باعث از بین رفتن حس درد و خستگی و بهبود ظاهر پا شود. امروزه از روش لیزر سطحی برای رفع رگهای عنکبوتی بسیار ریز که با تزریق برطرف نمی شوند استفاده می شود.برای لیزر واریس در تهران می توانید به کلینیک درمان واریس دکتر مهرداد اقدسی مراجعه کنید.

آنچه مسلم است لیزر واریس با توجه به مزایای ارزشمندی همچون عدم نیاز به بستری و بیهوشی و انجام سرپایی آن، انقلابی در درمان واریس ایجاد کرده است و در 90 درصد موارد جایگزین جراحی واریس شده است.


سوالات متداول بیماران درمورد لیزر واریس

در ادامه به بخشی از سوالات بیماران اشاره می کنیم.

برای درمان واریس پا با لیزر چند جلسه باید مراجعه کنم؟

تعداد جلسات درمانی معمولا یک جلسه و موارد زیبایی حدود سه جلسه خواهد بود.

آیا درمان واریس پا با لیزر، رادیوفرکوونسی یا اسکلروتراپی دائمی است؟

البته خیر، بلکه برای ماندگاری این نتیجه و برای داشتن پاهای سالم و زیبا رعایت شرایط و انجام تغییراتی در نحوه زندگی ضروری است. همانطور که برای داشتن یک قلب سالم، حتی بعد از جراحی بای پس یا آنژیوپلاستی لازم است تغییرات مهمی در زندگی روزانه از لحاظ تغذیه، تحرک و … ایجاد گردد.

لیزر واریس پا چقدر موثر است؟

سوال خوبی است و جواب آنها به عنوان متخصص واریس این است که درمان واریس پا با لیزر نتیجه بسیار رضایت بخشی دارد.

آیا واریس پا با لیزر واریس کاملا خوب می شود؟

بله اگر تعداد جلسات درمان را کاملا ادامه دهید و مراقبت های پس از درمان را رعایت کنید حتما کاملا بهبود می یابید.

 کلینیک فوق تخصصی درمان واریس دکتر مهرداد اقدسی

12+

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما حداکثر تا 48 ساعت آینده از طریق  ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMS برای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر مژگان چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام دکترجان من توپیج اینستاتون هستم پاهام واریسهای ریز عنکبوتی داره 42سالمه وخیلی ازین بابت ناراحتم میخاستم ببینم درمانش چقدر هزینه داره وایا بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی قبول میکنید؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام وقت شما بخیر 

   در همان اینستاگرام هم پاسخگوی شما هستیم، اما میتوانید در واتس اپ یا تلگرام 09019746344 هم چند عکس از نقاط واریسی خود ارسال کنید که با توجه به عکس ها بهتر شمارا راهنمایی کنیم 

 • تصویر کاربر میران دوشنبه ۸ اردیبهشت ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  قیمت عمل واریس پا
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی دوشنبه ۸ اردیبهشت ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام وقتتون بخیر 

   اول باید نوع و شدت واریس شما مشخص شود 

   بهتر است که اینجا یا در واتس اپ یا تلگرام 09019746344 چند عکس از نقاط واریسی خود ارسال کنید که با توجه به انها راهنمایی بهتری برلی شما داشته باشیم 

 • تصویر کاربر مونا شنبه ۳۰ فروردین ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  درود جناب دکتر
  من خانمی ۳۳هستم که در تمام قسمتهای پاهایم از مچ پا تا بالای رانهایم واریس های عنکبوتی دارم که ،به صورت ارثی این مشکل را داریم و خوشبختانه تا امروز باعث درد نشده ولی باعث شده زیبایی پاهایم از بین بره و اعتماد به نفسم رو بابت پوشیدن بعضی لباسها از دست دادم.
  سوال این است لطفأ بفرمایید ;طی چند جلسه این واریس هااز بین میرود و به دلیل ژنتیکی بودن ،آیا دوباره این واریسها برمیگردد یا خیر؟
  مچکرم
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی شنبه ۳۰ فروردین ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام وقت شما بخیر 

   بهتر است از تمام نقاط واریسی پای خود در واتس اپ 09365066105 عکس ارسال کنید که ما با توجه به عکس ها راهنمایی بهتری به شما داشته باشیم 

 • تصویر کاربر بهار چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام سال نو مبارک خسته نباشید من پشت پام واریس داره می‌خوام درمان کنم آیا بالیزر کامل ازبین میره
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹( 1 ماه پیش)

   سلام وقت شمابخیر

   لطفا چند عکس از وضعیت ظاهری پای خود اینجا یا در واتس اپ  09365066105 برای ما بفرستید که ما بدانیم واریس شما از چه نوعی هست با توجه به ان راهنمایی بهتری به شما ارائه کنیم 

 • تصویر کاربر Sali جمعه ۱۵ فروردین ۹۹( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من بیستو چهارسالمه روی بینیم رگ های قرمز ریز زیادی وجود دارن ک علتش جوش های دوران بلوغ باید باشه ک باعث قرمزی بینیم شده و مخصوصا توی افتاب یا هوای سرد قرمز ترم میشن بهترین راه درمان چیه و هزینش چقدر میشه
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۱۵ فروردین ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام وقت شما بخیر 

   لطفا برای ما اینجا یا در تلگرام و یا واتس اپ ۰۹۰۱۹۷۴۶۳۴۴چند عکس از وضعیت ظاهری که میفرمایید بفرستید که ما راهنمایی بهتری برای شما داشته باشم 

 • تصویر کاربر احمد یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام .من یکماه پیش تحت جراحی لیزر پا قرار گرفتم.رگ صافن که دکتر از طریق یک سیم رگ داخلی ران پا رو مورد عمل قرار داد.ولب برامدگی رگهاب روی ساق پا و مچ پام هنوز سرجاشه.ودرد و سوزش داره.ایا خوب میشه؟؟یا مشکل از جای دیگه ایه.ممنون میشم راهنممایبم کتید خیلی عذاب میکشم و اینکه میترسم خوب نشم
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   اگر شما بیمار کلینک ما هستین فعلا با دستورالعمل هایی که برای بعد از جراحی به شما داده شده ادامه دهید و بعد از بهتر شدن شرایط جامعه برای ویزیت حضوری تشریف بیاورید که اگر نیاز بود کارهای تکمیلی  انجام شود اما اگر بیمار کلینیک ما نبوده اید بهتر است با پزشک معالج خود مشورت کنید

 • تصویر کاربر سعید جمعه ۱۵ فروردین ۹۹( 2 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقتتون بخیر آقای دکتر اقدسیه.بنده واریس پا دارم فقط پای راست و ورزشم هم زیاد میکنم الان نزدیک ۱ ماهی هست که پام بعد ورزش درد میگیره اونجایی که واریس دارم.میخواستم بپرسم شما بیمه تکمیلی دانا هم طرف قرارداد هستید که من به کلینیک شما مراجعه کنم؟ با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۱۵ فروردین ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام وقت شما بخیر 

   بله طرف قرارداد بیمه دانا هستیم البته برای درمان اما لطفا ابتدا  بعد از بهتر شدن شرایط جامعه برای ویزیت حضوری تشریف بیاورد 

 • تصویر کاربر رضا سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و احترام . مادر بنده 74 سال دارند. و رگهای واریس پاشون اذیتشون می کنه می خواستم ببینم اولا قابل لیزر شدن هست؟ و در صورت پاسخ مثبت، هزینه اش حدودا چقدره؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۸( 3 ماه پیش)

   با عرض سلام 

   واریس در این پا خیلی مهم نیست بهتر است که کمی وزن کاهش یابد و همچنین از نظر پوکی استخوان مورد بررسی قرار گیرد 

 • تصویر کاربر محمد جمعه ۱۸ بهمن ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر جهت درمان واریس به پزشک متخصص مراجعه کردم ۴ عدد آمپول زد ولی متاسفانه مچ پا بهبود پیدا نکرد و بدتر هم شد میخواستم بدونم با لیزر درمان میشه و اون لکه ها از بین میرند در ضمن هزینه را هم اعلام بفرمایید ممنون میشم
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۱۸ بهمن ۹۸( 3 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر 

   بله این رگ ها اگر ریشه مهمی نداشته باشند به روش اسکلروتراپی یا لیزر سطحی تا حد زیادی قابل درمان هستند اما برای بررسی بهتر بهتر است حضورا مراجعه فرمایید

   تلفن وقت دهی :02122819276-7

 • تصویر کاربر نیلو چهارشنبه ۹ بهمن ۹۸( 4 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  من ۲۹سالمه واریس گرفتم وقتی پیاده روی می کنم پاهم درد میگیره واریسم تا تابالای زانوم امده میخواستم ببینم هزینه درمان ودورنقاهتش چقدره؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی چهارشنبه ۹ بهمن ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   لطفا از ظاهر واریس های پاتون اینجا برای ما عکس ارسال کنید و یا اگر امکان مراجعه دارید برای ویزیت حضوری تشریف بیاورید

   شماره تلفن وقت دهی:۰۲۱۲۲۸۱۹۲۷۶-۷ 

درحال دریافت اطلاعات

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

پرسش از دکتر