از دکتر بپرسید

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

واریس - پرسش 2204

  • تصویر کاربر مهناز پنجشنبه ۲۴ آبان ۹۷( 1 سال پیش) واریس پا
    باعرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر.
    من خانمی 32 ساله با قد 170 و وزن 102 هستم. از حدود ده سال قبل پای سمت چپم دچار واریس شد. همون موقع سونو داپلر انجام دادم و جوابش این بود که رگ ها قابل کمپرس هستن. دکتر برام جوراب سیگ واریس کلاس دو تجویز کرد اما چون اون موقع خیلی اذیت نبودم سهل انگاری کردم و جوراب استفاده نکردم. الان پای سمت چپم واریس شدید داره و مچ پام ورم داره کلا پام ورم کرده خیلی احساس درد و سنگینی و بی قراری تو پام دارم.همسرم کارگر هست و بیمه تامین اجتماعی داریم. از نظر مالی هم ضعیف هستیم و نمی تونم هزینه کنم. اگر لطف کنید بفرماییدکدوم بیمارستان در تهران می تونم درمان کنم. ممنون می شم.
    1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی پنجشنبه ۲۴ آبان ۹۷( 1 سال پیش)

      جهت هماهنگی وقت و ویزیت و تعیین روش درمان با شماره 09019746344 تماس بگیرید 

60+

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید