از دکتر بپرسید

طول درمان و هزینه جهت رگهای عنکبوتی پا - پرسش 3785

 • تصویر کاربر سودابه پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸( 3 ماه پیش) رگ عنکبوتی
  با سلام و احترام
  من 38 سال سن دارم ،از زمان 10-15 سال پیش در قسمت کنار ران رگهای عنکبوتی تیره داشتم و در حال حاضر جهت از بین بردن موهای زائد از لیزر کندلا استفاده میکنم و فکر میکنم که مویرگها دارن در قسمتهای دیگر پاهام بیشتر میشن، سوالی که دارم اینه آیا لیزر موهای زائد میتونه باعث ایجاد مویرگ واریسی در پوست بشه؟ و برای از بین بردن اونها چند جلسه درمان نیاز هست؟فوم اسکلروتراپی تا چه مدت زمانی باعث ناپدید شدن این مویرگ های می شود؟؟؟
  ممنون از شما
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸( 3 ماه پیش)

   لیزر موی زاید این رگها را زیاد نمی کند و بلکه اگر جایگزین روشهایی مثل اپیلاسیون شود بهتر است. برای اعلام هزینه عکس از پاها در حالت ایستاده فرستید به نحویکه رگها مشخص باشد  واتس اپ 09019746344

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

12+

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید