از دکتر بپرسید

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

واریس پا - پرسش 2064

 • تصویر کاربر سپیده پنجشنبه ۲۶ مهر ۹۷( 1 سال پیش) واریس پا
  با سلام. من ۳۵ سالمه و چند سال که رگهای مچ پام گهگدار متورم یا پاره میشن و زیر پوست کاملا دیده میشن و در قسمت ساق پا و پشت زانوم هم چندتا رگ بد شکل شدن همینطور در قسمت خارجی بالای ران پام و در صورت زیاد رو پا بودن کل مسیر رگهام با هر تپش درد میگیره. آیا جوراب واریس برای من مناسبه؟ اگه بله، چه اندازه و با چه فشاری برای من مناسبه؟ و چند ساعت در روز باید استفاده کنم؟
  آیا در صورتی که بخواهم حامله بشم باید قبل، در طول دوران بارداری و بعد آن از جوراب واریس استفاده کنم؟ لطفا راهنماییم کنید.
  با سپاس از شما
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی پنجشنبه ۲۶ مهر ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام لطفا از پایتان با موبایل عکسهای واضح در نورکافی و فاصله ای که رگها مشخص باشند ارسال کنید دقیق راهنمایی شوید که ایا لازم است قبل بارداری درمانسی صورت گیرد یا خیر ؟ و درببارداری چه جورابی بپوشید.
   اگر نتوانستید اینجا عکس ارسال کنید به واتس اپ یا تلگرام 09019746344 ارسال بفرمایید

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید