از دکتر بپرسید

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

اسکلروتراپی رگهای واریسی ناموفق داشتم - پرسش 1651

 • تصویر کاربر Mehrnaz جمعه ۲۲ تیر ۹۷( 1 سال پیش) واریس پا
  با سلام و احترام
  ماه گدشته تزریق در رگهای واریسی توسط یکی از متخصصان جراح عروق در مشهد داشتم ولی هیچ تغییری در ظاهر رگها ایجاد نشد. البته سونوگرافی نیز انجام دادم و پیش فوق تخصص دیگری رفتم و ایشان گفتند که احتمال دارد دوباره تزریق انجام دهد ولی باز هم بی نتیجه باشد.
  البته من این تزریق را چندین سال پیش داشتم و نتیجه مثبت گرفتم. لطفا نظر خود را بفرمایید که ایا امکان تزریق مجدد و بهبود رگها هست؟
  ایا شما این کار را با لیزر یا اسکلروتراپی انجام میدهید؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۲۲ تیر ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام لطفا عکس از پا در نورکافی و فاصله مناسب ارسال کنید / تا نظر داده شود. در ضمن اگر با اپلود عکس در سیستم مشکل مواجه شدید به شماره واتس اپ یا تلگرام 09019746344 ارسال بفرمایید
60+

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید