از دکتر بپرسید

اسکلروتراپی رگهای واریسی ناموفق داشتم - پرسش 1651

 • تصویر کاربر Mehrnaz جمعه ۲۲ تیر ۹۷( 10 ماه پیش) واریس پا
  با سلام و احترام
  ماه گدشته تزریق در رگهای واریسی توسط یکی از متخصصان جراح عروق در مشهد داشتم ولی هیچ تغییری در ظاهر رگها ایجاد نشد. البته سونوگرافی نیز انجام دادم و پیش فوق تخصص دیگری رفتم و ایشان گفتند که احتمال دارد دوباره تزریق انجام دهد ولی باز هم بی نتیجه باشد.
  البته من این تزریق را چندین سال پیش داشتم و نتیجه مثبت گرفتم. لطفا نظر خود را بفرمایید که ایا امکان تزریق مجدد و بهبود رگها هست؟
  ایا شما این کار را با لیزر یا اسکلروتراپی انجام میدهید؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۲۲ تیر ۹۷( 10 ماه پیش)
   سلام لطفا عکس از پا در نورکافی و فاصله مناسب ارسال کنید / تا نظر داده شود. در ضمن اگر با اپلود عکس در سیستم مشکل مواجه شدید به شماره واتس اپ یا تلگرام 09019746344 ارسال بفرمایید

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

همراهان گرامی می توانید هر سوالی درباره بیماری قلبی و عروقی ، فشارخون، واریس، لخته خون ، مویرگهای ریز بنفش وقرمز ، رگهای عنکبوتی و درد پا دارید را از طریق ربات تلگرامی بپرسید و پاسخ خود را از دکتر دریافت نمایید
برای پرسش از دکتر در تلگرام کلیک کنید