از دکتر بپرسید

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

واریس - پرسش 3693

  • تصویر کاربر سحر جمعه ۵ مهر ۹۸( 8 ماه پیش) واریس پا
    سلام
    پزشک من گفتن که در ناحیه هر دو پا نیاز به جراحی دارم البته با یه برش کوچک در ناحیه بالای پاشنه حدودا.میخواستم ببینم به این راحتی انجام میشه چون توی قسمت ران عنکبوتی زیاد دارم و در قسمت ساق بعد از بارداری رگهای متورم هست.دو‌بار هم تزریق داشتم.اگه جوراب واریس هم نپوشم دچار درد و سوزش در ناحیه ساق میشم مخصوصا در اواخر روز
    1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۵ مهر ۹۸( 8 ماه پیش)

      سلام لطفا عکس از پا بفرستید جراحی روش قدیمی تر درمان واریس است - لیزر درون رگی الان انجام میشود که راحتتر است البته باید ذکر شود این روشها برای در مان رگهای عنکبوتی نیستند . و فقط برای رگ عمقی و ریشه واریس بکار می روند .سلام لطفا عکس از پا بفرستید جراحی روش قدیمی تر درمان واریس است - لیزر درون رگی الان انجام میشود که راحتتر است البته باید ذکر شود این روشها برای در مان رگهای عنکبوتی نیستند . و فقط برای رگ عمقی و ریشه واریس بکار می روند .

60+

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید