از دکتر بپرسید

واریس - پرسش 3284

 • تصویر کاربر حمیده جمعه ۲۸ تیر ۹۸( 7 ماه پیش) واریس پا
  باسلام وخسته نباشیدخدمت دکترمن ازشهرستان تماس میگیرم مادر من روستایی هستن وجدی ساله ا بیماری واریس هردوپارنج میرن وواریسشون نابالای زانو رسیده باتوجه به اینکه زندگی روستایی همراه بازجمت ومشقت هست واستراحت چندانی ندارن برادرمان چه پیشنهادی دارین متشکرم
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۲۸ تیر ۹۸( 7 ماه پیش)

   سلام 

   لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده بفرستید . عکس ها در نور کافی با فاصله مناسب  از زوایای مختلف پاها (پشت پاها- جلو – کنار پاها ) به نحوی که رگها مشخص باشند اگر نتوانستید در سامانه از دکتر بپرسید سایت عکسها را بارگزاری نمایید به شماره واتس اپ  یا تلگرام 09019746344 ارسال بفرمایید .

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

24+

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید