از دکتر بپرسید

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

واریس - پرسش 3777

 • تصویر کاربر شیوا شنبه ۲۷ مهر ۹۸( 9 ماه پیش) واریس پا
  سلام ، من در طول یکسال که قرص اسپیداکتون و سیپروترون کامپاند مصرف میکنم اکثر قسمتهای بدنم از جمله سینه ،بازو و بیشتر قسمت بالای رانم دچار واریش شده و رفته رفته بیشتر میشه واریس های بسیااار باریک ولی پر رنگ انگار که روی پوستم هست،خودسرانه قرصام رو قطع کردم و در عرض دو ماه موی بدنم سه برابر شده و دچار ریزش مو و چوش صورت و بدن شدم ، بنظرتون قرصامو بخورم تا زمانی که مشکلم برطرف بشه بعد لیزر کنم واریسمو یا قرص نخورم ؟ و اینکه واریس با لیزر وند جلسه طول میکشه و کاملا از بین میره؟؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی شنبه ۲۷ مهر ۹۸( 9 ماه پیش)

    ابتدا مشکل اول را حل کنید
   سپس دنبال درمان رگهای ریز بروید. تعداد جلسات و .. با ارسال عکس از پاها مشاوره داده میشود

92+

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید