از دکتر بپرسید

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

رگهای عنکبوتی روی بینی - پرسش 3944

  • تصویر کاربر مینا جمعه ۸ آذر ۹۸( 9 ماه پیش) رگ عنکبوتی
    سلام خسته نباشید .من چند سال میشه که روی بینیم رگهای عنکبوتی به وجود اومده.با لیزر آیا جای سوختگی روی پوستم به وجود میاد یا با پوست سطحی کاری نداره و باید مراقبتی بعد از لیزر انجام بدم .آیا سرپایی هستش و زمان زیادی نمیبره.و حدودا مبلغش چقدر میشه ممنون .
    1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۸ آذر ۹۸( 9 ماه پیش)

      هزینه لیزر بسته به میزان شات دارد - احتمال بروز سوختگی کم است و بیشتر در خصوص پوستهای تیره صادق است .معمولا در2 -3 جلسه این رگها برطرف می شوند . پس از درمان لازم است برای پیشگیری از اسیب پوستی از کرم ضو افتاب استفاده شود . 

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید