از دکتر بپرسید

دي وي تي - پرسش 3210

 • تصویر کاربر ز جمعه ۱۴ تیر ۹۸( 7 ماه پیش) لخته خون در پا
  سلام جناب دكتر🌺🌸
  دختري ٣٣ساله هستم ٥سال قبل در اثر همزمان شدن قرصاي هورموني كه دكتر پوست و مو تجويز كرده بود و گچ پا دچار دي وي تي شدم، همون موقع بيمارستان بستري شدم كارهاي لازم انجام شد و بعد از اون ب مدت سه چار ماه وارفارين مصرف كردم بعد از اون مدت به صلاحديد دكتر خوب شدم و گفتن ديگه نيازي به مراجعه نيست اما پام همچنان ورم داره و بزرگتر از پاي ديگرم هست مخصوصا موقع راه رفتن و ورزش و گاهي اوقات درد خفيفي ام داره الان موضوعي كه داره منو اذيت ميكنه اندازه پام هست، من سپاسگذار شما خواهم بود اگر محبت كنيد بفرماييد آيا واقعا راه درمان قطعي و از بين رفتن لخته وجود نداره؟ كه پاي من به سايز طبيعي خودش برگرده؟
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۱۴ تیر ۹۸( 7 ماه پیش)

   سلام نیاز به مراجعه حضوری برای اعلام نظر هست

    

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

24+

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید