از دکتر بپرسید

واریس پا - پرسش 2213

 • تصویر کاربر ساره پنجشنبه ۱۷ آبان ۹۷( 11 ماه پیش) واریس پا
  جناب دکتر اقدسی
  با سلام و خسته نباشید
  سوالی داشتم از حضورتون راجع به لیزر واریس اینکه پای راست من واریس داره که ارثی هست و بعضی مواقع واقعا بی تابم می کنه چون نمی تونم روی پام بایستم .مطالب سایت رو خوندم و تصمیم گرفتم که واریسم رو لیزر کنم میخوام بدونم نحوه کار به چه صورت هست و هزینه این کار چقدر هستش؟
  با تشکر
  حسنی
  1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی پنجشنبه ۱۷ آبان ۹۷( 11 ماه پیش)

   سلام  لطفا عکس از پاها ارسال بفرمایید . طبق عکس ارسالی مشاوره در خصوص روش درمان داده می شود.  لیزر واریس به صورت سرپایی انام میشود نیاز به بیهوشی ندارد  و با بی حسی موضعی انجام می گیرد .  در خصوص روش درمان عکسهایی از جلو- پشت پا و کنارها به نحویکه رگها واضح باشند در اینجا یا به شماره واتس اپ یا تلگرام 09019746344 ارسال بفرمایید .

    

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید