از دکتر بپرسید

جوراب واریس - پرسش 2081

  • تصویر کاربر سلام جمعه ۲۷ مهر ۹۷( 11 ماه پیش) جوراب واریس
    سلام وعرض ادب
    بنده درسال 90جهت درمان واریس تحت عمل RFپای چپ قرارگرفتم.مجددامبتلابه واریس شدیدهردوپا ازکشاله ران تاقوزک هردوپا شدم.بتازگی جهت درمان کم خونی شدیدکه به پزشک مراجعه نمودم ایشان فرمودندچراجوراب واریس ندارم.ازآنجاکه جورابهاتخصصی تجویزمیشوندخواستم ازشماراهنمایی بگیرم.
    1. تصویر کاربر دکتر مهرداد اقدسی جمعه ۲۷ مهر ۹۷( 11 ماه پیش)

      ششما جوراب بلند فشار دو استفاده کنید و هر چه زودتر برای پیگیری درمان مراجعه داشته باشید .  کنترل وزن، عدم استعمال سیگار، داشتن تحرک بدنی و پرهیز از ابستادن طولانی برای حفظ نتیجه درمان می تواننند موثر باشند .

همراهان گرامی شما می توانید سوالات خود درباره ی بیماری های قلبی و عروقی، فشار خون، واریس، لخته خون، مویرگ های ریز قرمز و بنفش، رگ های عنکبوتی و درد پا را در اینجا بپرسید و پاسخ خود را از دکتر مهرداد اقدسی دریافت کنید.

مشاوره و ویزیت آنلاین از خدمات کلینیک درمان واریس، برای افراد پرمشغله و بیماران راه دور است. در اینجا این فرصت فراهم آمده تا توسط پزشک فوق تخصص واریس به صورت آنلاین مشاوره شوید.

همراهان گرامی

اگر در خصوص روش درمان واریس پا و هزینه درمان واریس مشورت می خواهید در قسمت پرسش و پاسخ لطفا عکس از پاها در حالت ایستاده و در نورکافی (پشت پا-جلو و کنارپا) ارسال بفرمایید